KILKA SŁÓW O ZESPOLE

Zespół M-ART LIVE to grupa fenomenalnych, przebojowych muzyków, z którymi na pewno nie można się nudzić. Wedle opinii wielu osób prywatnych i instytucji to jeden z najciekawszych coverowych zespołów ostatnich lat.

Bartosz Kuśmierczyk – wokal męski, konferansjer

bartek kusmierczykBartosz jest wokalistą i lektorem telewizyjnym. Szersza publiczność zna go jako półfinalistę z III edycji programu The Voice of Poland oraz pierwszej edycji X Factor w Polsce. Dwukrotnie wygrywał Szansę na Sukces, występował gościnnie w Telekamerach ( z zespołem Feel), na rozdaniu nagród Viva Comet (z zespołem Volver). Przez 3 lata był chórzystą teatru muzycznego Roma, w spektaklach „Upiór w Operze” oraz „Les Miserables”. Nagrał singiel z Robertem Chojnackim. pt. „Kochankowie w Nas”

Marta Moszczyńska – wokal żeński

marta moszczyńskaW latach 2004-2007 była aktorką i wokalistką teatru Studio Buffo, obecnie solistka Piotra Rubika. Od 8. do 15. roku życia śpiewała w szkolnym kole muzycznym. W wieku 12 i 15 lat zwyciężyła w programie Szansa na sukces. Uczyła się śpiewu pod opieką Elżbiety Zapendowskiej. Grała w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza główną rolę Julii (na zmianę z Zosią Nowakowską). Wystąpiła w telewizyjnej wersji musicalu. W 2007 zakwalifikowała się do konkursu debiutów na TVP. Wystąpiła w kantacie Piotra Rubika pt. Zakochani w Krakowie oraz Oratorium dla świata. Habitat – moje miejsce na Ziemi. Jest Absolwentką XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej. W kwietniu 2009 odbyła się premiera dzieła Piotra Rubika Santo Subito – Cantobiografia Jana Pawła II, w której wystąpiła Marta.

Marcin S. – saksofon, konferansjer

Marcin SUkończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie klarnetu. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej o specjalności: prowadzenie zespołów wokalnych oraz wokalno- instrumentalnych. Współpracował z Agencją Artystyczną „Mat” i wieloma zespołami o różnym charakterze muzycznym. Regularnie gra z didżejami muzykę klubową. Pracował jako muzyk w Orkiestrze Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji. Jest współzałożycielem Agencji Muzycznej M-ART.

Andrzej F. – instr. klawiszowe

Andrzej F.Andrzej to muzyk cechujący się solidnością i gruntownym wykształceniem muzycznym. Bardzo utalentowany pianista, kompozytor, aranżator. Ukończył Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Podczas studiów współpracował z big-bandem akademickim. Przez ostatnich kilkanaście lat pracował z wieloma poznańskimi, toruńskimi oraz warszawskimi muzykami. Rozwija oraz wzbogaca swój wachlarz umiejętności muzycznych. Bardzo sprawnie odnajduje się w wielu muzycznych stylach takich jak: blues, pop, jazz, chill out, rock oraz latino. Zawsze dba o wysoki poziom artystyczny danego projektu muzycznego.

Marek D

Marek D. – instr. perkusyjne

Absolwent wydziału prawa WSHiP oraz Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego w klasie perkusji. Muzyk z bogatym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Nauczyciel gry na perkusji.Współtworzy autorki zespół Orange Tree. Współpracował m.in z :Lester Kidson,Ich Troje, Beata Osytek, The Moons.

Tomasz G. – gitara basowa

Tomasz G.Basista, realizator nagrań, producent muzyczny i pedagog. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Elsnera w Warszawie. Współpracuje z zespołami z różnych nurtów stylistycznych. Angażuje się również w projekty multimedialne, w których muzyka odgrywa równie ważną rolę jak obraz. Współpracował z wieloma gwiazdami m.in. Zakopower, Brathanki.

Konrad K. – gitara solowa

Absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Pasjonat jazzu, bluesa, rock i reggae. Doświadczenie sceniczne pogłębiał grając między innymi ze znanymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi.