DJ & SAX – KONFERANSJER

Saksofon na żywo w połączeniu z DJ’em stanowi doskonały duet i dobrą propozycję na wesele i poprawiny. W każdym wydarzeniu biorą udział zawsze co najmniej 2 osoby: dj i saksofonista – konferansjer, którzy oprócz doskonałych umiejętności prowadzenia imprez są również doskonałymi wokalistami. Pomysłowość, poczucie humoru i nienaganny wygląd pozwalają nam perfekcyjnie dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nasz wysublimowany styl pozwala nam w sposób skuteczny ale nienachalny poprowadzić każdy rodzaj imprezy. Nie nadużywamy mikrofonu, nie przerywamy dobrej zabawy wymuszonymi komentarzami, potrafimy idealnie wyczuć atmosferę i charakter gości. Naszym głównym atutem jest nieszablonowe podejście do każdego wydarzenia. Wierzymy, że dobra oprawa muzyczna i umiejętne poprowadzenie imprezy to przepis na wymarzone wesele.

Jest również możliwość wynajęcia samego DJ-a.

 

KONFERANSJER

Konferansjer to bardzo ważna rola na każdej imprezie bez względu czy gra zespół muzyczny czy DJ. Dziś konferansjer na weselu jest profesjonalnym i charyzmatycznym animatorem zachowującym dobry smak i wyczucie. Aktywne prowadzenie imprezy pozwala konferansjerowi zjednać sobie ludzi i „wciągnąć” do wspólnej zabawy każdego gościa. Nasi konferansjerzy oprócz, umiejętności muzycznych, są profesjonalnie przygotowani do tej roli na specjalnych warsztatach a także mają bogate doświadczenia jako aktorzy. Dokładnie wiemy jakie tańce i zabawy sprawdzają się najlepiej podczas imprezy. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważne są świeże pomysły i elastyczność, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i za każdym razem ściśle współpracujemy z Parą Młodą – zarówno na etapie planowania imprezy, jak i w jej trakcie spontanicznie reagując na to co dzieje się na sali.

Wśród naszych weselnych propozycji mamy: poloneza, różnego rodzaju tańce synchroniczne, biesiadę za stołami, karaoke i wiele innych ciekawych zabaw.