IMPREZA FIRMOWA / EVENT

Chcesz podnieść prestiż imprezy firmowej? Poszukujesz zespołu, który wykona znane melodie w niebanalnych aranżacjach i wyłącznie na żywo? Dobry zespół muzyczny na imprezę firmową lub event wzmacnia pozytywny wizerunek firmy oraz gwarantuje świetną zabawę. Niestety wciąż większość zespołów prezentuje niski poziom artystyczny. Jednak nie M-ART LIVE ! Gramy na żywo, mamy rewelacyjnych muzyków oraz bardzo dobre nagłośnienie i oświetlenie.

BANKIET LUB UROCZYSTA KOLACJA

Jeśli przedmiotem Państwa poszukiwań jest profesjonalny zespół muzyczny na bankiet, to trafiliście pod właściwy adres. Podczas uroczystej kolacji proponujemy jazz, soul oraz swing. Natomiast jeśli bankiet się rozkręci, płynnie przejdziemy do utworów tanecznych.

KONCERT LUB IMPREZA PLENEROWA

Niezależnie, czy planujesz koncert w niewielkim klubie, czy podczas dużej gali, bądź w plenerze. Nasze zespoły są najlepszym wyborem. Dobry coverowy zespół muzyczny na koncert lub imprezę plenerową musi mieć w swoim repertuarze utwory rockowe oraz znane przeboje disco i pop. Z nami możesz być pewien, że impreza będzie udana.

 

bankiet
KOLĘDY I PASTORAŁKI NA ŻYWO

Okres Bożego Narodzenia to magiczny i radosny czas. Często chcemy spędzić te niezwykłe chwile nie tylko z rodziną ale i ze współpracownikami – przyjaciółmi, z ludźmi z którymi spędzamy przecież tak dużo czasu każdego dnia. Na WIECZÓR WIGILIJNY proponujemy kolędy przy akompaniamencie pianina oraz gitary akustycznej utrzymane w świątecznym klimacie.