Jeśli chcecie, aby Wasze przyjęcie było oryginalne i nietuzinkowe, wykorzystanie pirotechniki weselnej bdzie najlepszym wyborem. Przygotownie sztucznych ogni, romantycznego tańca w zwiewnym dymie, wyczarownie milionów baniek mydlanych czy deszczu kolorowego konfetti. To żaden problem! Bogata oferta atrakcji sprawi, że przyjęcie weselne będzie spektakularnym i niezapomnianym wydarzeniem.

PIROTECHNIKA WESELNA

Dobre efekty pirotechniczne to wiele pozytywnych emocji, to także fantastyczne tło do wykonania pamiątkowych fotografii, oraz relacji video z uroczystości – będziecie mogli je podziwiać jeszcze przez długi czas! Ofertę pirotechniczną ustalamy indywidualnie do potrzeb klienta.

DYM

Pierwszy taniec w chmurach? Teraz to możliwe! Efekty, jakie z pewnością widzieliście w trakcie oglądania popularnych talent show, możecie wykorzystać na Swoim przyjęciu. Niski dym sprawi, że Wasz pierwszy taniec będzie romantyczny i niezapomniany. Wykorzystywany przez nas dym jest bezwonny i w 100% bezpieczny. Używamy dymiarki na CO2, po której użyciu, podłoga jest sucha i nie jest ślisko.

NAPIS LOVE

Napis to wspaniała dekoracja Twojego wesela ! Jest to oryginalny i bajkowy pomysł na udekorowanie sali, pleneru lub podjazdu. Dysponujemy wielkim napisem LOVE o wysokości 120cm. Po rozstawieniu zajmuje ok 4 m – litery można rozstawiać w dowolnych odległościach i konfiguracjach. Podświetlany jest za pomocą 37 żarówek tak by stworzyć jak najbardziej romantyczny nastrój. Są to żarówki LED, dlatego też potrzebujemy jedynie zwykłe gniazdko do prądu 230V.

ZIMNE OGNIE SCENICZNE – FONTANNA ISKIER

Pierwszy taniec Młodej Pary, jest sam w sobie atrakcją weselną. Jednak zdarzają się Pary, które nie są najlepszymi tancerzami. Trzeba przyznać, że pierwszy taniec zwieńczony fontannami iskier, na pewno spodoba się naszym gościom i będzie ciekawie wyglądać na filmie weselnym, jak i na zdjęciach.

BAŃKI MYDLANE

Atrakcja, która przypomina czasy dziecięcej beztroski i wywoła uśmiech na każdej twarzy! Chmury mydlanych baniek mogą towarzyszyć Młodej Parze przy wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca lub innym, dowolnie wybranym momencie.

WYRZUTNIA KONFETTI

Widowiskowy pokaz konfetti jest świetną atrakcją przy pierwszym tańcu lub torcie. Wraz z odpowiednią muzyką lub światłem gra na emocjach widzów i uczestników. Konfetti wyrzucamy na odległość od 3 do 12m w powietrze, na kilkadziesiąt sekund zapierając dech w piersiach każdego uczestnika imprezy.