Karolina Żuk – wokal żeński , konferansjer

Karolina – od najmłodszych lat śpiewa i występuje na scenie. Przez 8 lat była wokalistką zespołu Rzepczyno. Wraz z zespołem brała udział w wielu koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą. Ukończyła studium wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Obecnie współpracuje ze sceną SAM w Gdyni oraz Sceną na Plaży w Sopocie, koncertuje również z Michałem Wiśniewskim. Danusia w serialu „Pielęgniarki”. Konferansjerka, animatorka oraz nauczycielka wokalu w Domu Kultury Kadr. Certyfikowana członkini Natural Voice Perfection. Uczestniczka wielu programów typu talent show m.in. The Voice of Poland, Must Be the Music

Kamil W. – saksofon, konferansjer

absolwent Akademii Muzycznej im. G. i K. w Łodzi oraz Uniwersytu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie saksofonu. Brał udział w mistrzowskich kursach prowadzonych przez wielu wybitnych sakfonistów. Zdobywca pierwszego miejsca i nagrody specjalnej na VI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Paolo Serrao w Filadelfii (Włochy, 2014). Wśród innych ważniejszych osiągnięć należy wymienić: II miejsce na 15 Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Chieri (Turyn, Włochy); wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym „New Art Sax” Wrocław (2014) oraz II miejsce wraz z Kwartetem Saksofonowym UMFC na I Turnieju Kameralnym w Bydgoszczy. Z powodzeniem łączy działalność koncertową i pedagogiczną. Koncertował z wieloma orkiestrami: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej; Płocka Orkiestra Symfoniczna; Pan-European Philharmonia; Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus; Big Band AM Łódź; Big Band UM Warszawa; W.A.B.B. Odnajduje się na polu zarówno muzyki klasycznej jak i jazzowej czy rozrywkowej. Jako członek Big Bandu Uniwesytetu Muzycznego miał przyjemność występować obok takich artystów jak: Henryk Miśkiewicz, Zbigniew Namysłowski, Adam Sztaba, Krzesimir Dębski, Sławek Uniatowski, Kuba Badach, Janusz Szrom, Vivian Buczek.

Daniel K. – DJ, konferansjer

Jego fascynacja muzyką sięga czasów gdy miał kilkanaście lat i stawiał pierwsze kroki jako DJ w swoim rodzinnym mieście, prowadząc szkolne i niewielkie lokalne imprezy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Amatorskie występy w klubach zamienił na profesjonalne granie w znanych klubach i na imprezach zamkniętych. Podczas dużych eventów współpracował m.in. z takimi artystami jak: Marc Van Linden, John Marks, Shaun Baker, CJ Stone, Lolita Jolie, DJ Juicy M, Tomas Nevson, Voodo and Serano, Alien, Matisse and Sadko, Pep&Rash, Jewelez & Sparks. Podczas Turnieju DJ w klubie PROTECTOR został odznaczony tytułem „DJ Publiczności”. Gra imprezy m.in. w: Klub Kam, Manhattan Club, Klub Baba Jaga, Club Protector, Klub Royal

Łukasz R. – DJ, konferansjer

Poważne zainteresowanie muzyką miało miejsce w 2000 r. Krótko później Łukasz zafascynował się djing’iem. W 2001 r. podjął decyzję, że poza pracą zawodową chce rozwijać swoje hobby, realizować swoją miłość do bawienia ludzi na imprezach i po prostu zaczął „grać”. Swoje „pierwsze kroki stawiał w klubie” „Stereo” w Warszawie. Z czasem, pracując nad techniką miksowania i powiększaniem na bieżąco zbiorów płytowych, grał praktycznie we wszystkich warszawskich klubach. Poza nakręcaniem imprez w stolicy grywał na wielu imprezach wyjazdowych, robiąc swojego rodzaju „tournée” po klubach niemal całej Polski – od Władysławowa, Chałup poprzez Poznań, Wrocław, aż do Krakowa, Zakopanego i wielu innych miast. W okresie swojej wieloletniej dj- skiej działalności grał również w wielu warszawskich hotelach i restauracjach, przygotowując oprawę muzyczną event’ów oraz imprez zamkniętych o charakterze integracyjnym i okolicznościowym. Posiada bogatą płytotekę, która, jako że wciąż powiększana, z pewnością zaspokoi wszelkie potrzeby i trafi w najbardziej nawet wymagające gusta. Na bieżąco kolekcjonowane płyty ze współczesną muzyką taneczną, uzupełniają oldies’y (lata ‘60), złota era disco (lata ’70, ’80) oraz największe taneczne hity lat ’90-ych.

Adrian CH. – DJ

DJ, kochający muzykę i uwielbiający publiczność, dla której gra. Jego charyzmatyczne, energiczne sety porywają każde pokolenie do tańca. Przez ostatnich siedem lat grał w wielu warszawskich klubach m.in. Bank, Enklawa, Klubokawiarnia. Można go również spotkać na dyskotekach w wielu innych miastach Polski. „Rozkręca” imprezy na różnego typu imprezach zamkniętych. Posiada bogatą płytotekę dzięki, której jest w stanie dopasować muzykę do każdej imprezy.