KILKA SŁÓW O ZESPOLE

Zespół M-ART LIVE to grupa zawodowych muzyków – zapaleńców, która czerpie niesamowitą radość ze wspólnej pracy na scenie. Jesteśmy zespołem, który w trakcie grania integruje się z gośćmi poprzez wspólny taniec i zabawne dialogi. Będąc na scenie zawsze świetnie się bawimy i to powoduje, że każdy nasz występ zmienia się w show. Nasi muzycy występowali w wielu programach telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, The voice of Poland, Bitwa na głosy, X- Factor. Współpracowali też z wieloma gwiazdami takimi jak: Piotr Rubik, Robert Chojnacki, zespół Volver, Zakopower, Brathanki.

Skład zespołu (gramy w wariantach od 4 do 7 osób):

Wokal męski, konferansjer – Łukasz Juszkiewicz

Absolwent szkoły muzycznej w Warszawie. Wokalista i aktor dubbingowy. Szersza publiczność zna go jako uczestnika z III edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Jest Laureatem Festiwalu piosenki Literackiej OFPA, oraz Festiwalu lat 60 i 70 „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce „, otrzymał I Nagrodę od Prezesa ZAiKSu Janusza Foglera. Współpracował m. in. z Marcinem Wyrostkiem, Kortezem, Markiem Piekarczykiem. Obecnie pracuje nad solową płytą i prowadzi własną szkołę wokalną.

Wokal żeński – Patrycja Smoter

Dyplomowana aktorka scen muzycznych o specjalizacji Piosenkarz. Laureatka wielu międzynarodowych konkursów wokalnych. Doświadczenie zdobywała w teatrze Rampa w Warszawie oraz teatrze Żydowskim w Poznaniu. Uczestniczka oraz laureatka programów telewizyjnych. Występowała na festiwalach w Opolu oraz w Sopocie. Współpracowała m.in. z Pawłem Kukizem, Kostkiem Yoriadis, Dominiką Kurdziel, Jackiem Wójcickim i wieloma innymi. Występowała gościnnie z Zespołem Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”, promując utwory dla TVP2. Prowadzi własną szkołę wokalną.

Marcin S. – saksofon, konferansjer

Marcin SUkończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie klarnetu. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej o specjalności: prowadzenie zespołów wokalnych oraz wokalno- instrumentalnych. Współpracował z Agencją Artystyczną „Mat” i wieloma zespołami o różnym charakterze muzycznym. Regularnie gra z didżejami muzykę klubową. Pracował jako muzyk w Orkiestrze Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji. Jest współzałożycielem Agencji Muzycznej M-ART.

Andrzej F. – instr. klawiszowe

Andrzej F.Andrzej to muzyk cechujący się solidnością i gruntownym wykształceniem muzycznym. Bardzo utalentowany pianista, kompozytor, aranżator. Ukończył Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Podczas studiów współpracował z big-bandem akademickim. Przez ostatnich kilkanaście lat pracował z wieloma poznańskimi, toruńskimi oraz warszawskimi muzykami. Rozwija oraz wzbogaca swój wachlarz umiejętności muzycznych. Bardzo sprawnie odnajduje się w wielu muzycznych stylach takich jak: blues, pop, jazz, chill out, rock oraz latino. Zawsze dba o wysoki poziom artystyczny danego projektu muzycznego.

Marek D

Marek D. – instr. perkusyjne

Absolwent wydziału prawa WSHiP oraz Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego w klasie perkusji. Muzyk z bogatym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Nauczyciel gry na perkusji.Współtworzy autorki zespół Orange Tree. Współpracował m.in z :Lester Kidson,Ich Troje, Beata Osytek, The Moons.

Tomasz G. – gitara basowa

Tomasz G.Basista, realizator nagrań, producent muzyczny i pedagog. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Elsnera w Warszawie. Współpracuje z zespołami z różnych nurtów stylistycznych. Angażuje się również w projekty multimedialne, w których muzyka odgrywa równie ważną rolę jak obraz. Współpracował z wieloma gwiazdami m.in. Zakopower, Brathanki.

Gitara elektryczna – Jakub K.

Muzyk sesyjny od najmłodszych lat zafascynowany grą na gitarze. Na swoim koncie ma wiele dokonań artystycznych na polskiej scenie muzycznej. Uczestniczył w licznych nagraniach oraz festiwalach w całej Europie.W 2008 r. zdobył główną nagrodę na międzynarodowym konkursie jazzowym International Kodolanyi Jazz Competition na Węgrzech. Laureat m.in.: Guitar City 2001, 2002, Konkurs M. Blizińskiego 2002, Współpracuje m.in. z takimi gwiazdami jak: Grzegorz Turnau, Kayah, Mieczysław Szcześniak, Jarosław Śmietana, Brathanki, Big Band Filharmonii Narodowej Warsaw Brass – Joe Vito, z którymi również nagrał sporo płyt.

Współpracujemy również:


Maciej Mazur – wokal męski

Maciek śpiewał w Chórze Akademii Morskiej w Szczecinie, a swoje pierwsze kroki stawiał na szkolnej scenie w Krzymowie. Z biegiem lat zdobywał przeróżne nagrody w konkursach wokalnych. Muzyczna kariera Maćka rozpoczęła się w 2013 roku, został finalistą 5 edycji programu Idol Polska oraz uczestnikiem 9 edycji programu The Voice of Poland. Dzięki emisjom w programie, Maciek zdobył serca wielu osób, zarażając swoją pozytywną energią. To otwarta osoba, która lubi pomagać ludziom, potrafi rozmawiać z każdym i wie czego chce. Maciek zawsze wymaga od siebie więcej i więcej – to pozwala mu na ciągły rozwój wokalny.

Marta Moszczyńska – wokal żeński

marta moszczyńskaW latach 2004-2007 była aktorką i wokalistką teatru Studio Buffo, obecnie solistka Piotra Rubika. Od 8. do 15. roku życia śpiewała w szkolnym kole muzycznym. W wieku 12 i 15 lat zwyciężyła w programie Szansa na sukces. Uczyła się śpiewu pod opieką Elżbiety Zapendowskiej. Grała w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza główną rolę Julii (na zmianę z Zosią Nowakowską). Wystąpiła w telewizyjnej wersji musicalu. W 2007 zakwalifikowała się do konkursu debiutów na TVP. Wystąpiła w kantacie Piotra Rubika pt. Zakochani w Krakowie oraz Oratorium dla świata. Habitat – moje miejsce na Ziemi. Jest Absolwentką XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej. W kwietniu 2009 odbyła się premiera dzieła Piotra Rubika Santo Subito – Cantobiografia Jana Pawła II, w której wystąpiła Marta.