Oferta dla firm zespołu m-art live

M-ART LIVE to coverowy zespół muzyczny z Warszawy, który rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Grupę tworzą fantastyczni i ambitni muzycy, z bardzo dużym doświadczeniem scenicznym.

Zajmujemy się oprawą muzyczną imprez począwszy od kameralnych przedsięwzięć prywatnych przez eventy firmowe aż do imprez masowych i wydarzeń medialych.

Proponujemy Państwu niezapomniane muzyczno-rozrywkowe wrażenia na najwyższym poziomie, przepełnione energią i humorem. Wszystko to z klasą a jednocześnie humorem i lekkim przymrużeniem oka . Z nami macie Państwo pewność brzmienia wokalno-instrumentalnego wykonywanego przez fachowych, wykształconych, profesjonalnych, doświadczonych muzyków i wokalistów znanych z dużych scen koncertowych, festiwali muzycznych oraz programów telewizyjnych o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nasi wokaliści znani są m.in. z The Voice of Poland, X- Factor’a, Szansy na sukces, Teatru Muzycznego Roma, a także ze współpracy z takimi artystami jak: Piotr Rubik, Robert Chojnacki czy zespół Volver.

Repertuar, który gramy jest także bardzo zróżnicowany, taneczny, dopasowany do charakteru imprezy i waszych oczekiwań. To wszystko w połączeniu ze sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym wysokiej jakości, jest gwarancją tego, iż będą Państwo w 100% zadowoleni.

Oprócz muzyki tanecznej możemy zaproponować standardy jazzowe, które bardzo dobrze sprawdzą się na bankiecie i uroczystej kolacji.

Proponujemy skład zespołu M-ART LIVE w kilku wariantach wokalno – instrumentalnych w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Warianty(gramy od 4 do 7 osób) :

– siedmioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa, gitara basowa, perkusja – muzyka 100% na żywo

– sześcioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa, perkusja

– pięcioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa

– czteroosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer)

Oferta świąteczna

W tym roku w wigilijny czas specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy KOLĘDY I PASTORAŁKI na żywo akustycznie, przy akompaniamencie pianina. Oferta muzyczna skierowana jest dla firm i instytucji, które kultywują tradycję obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Święta to dobry moment na integrację, zbudowanie dobrej atmosfery wśród kadry. Wprowadzimy was w świąteczny klimat programem muzycznym: kolędy akustycznie, wigilia firmowa, bankiet wigilijny, spotkanie opłatkowe, koncert kolęd, firmowy opłatek.