OFERTA WESELNA ZESPOŁU M-ART LIVE

Proponujemy Państwu niezapomniane muzyczno-rozrywkowe wrażenia na najwyższym poziomie, przepełnione energią i humorem, nawiązując ciepły dialog z waszymi gośćmi. Wszystko to z klasą a jednocześnie humorem i lekkim przymrużeniem oka . Z nami macie Państwo pewność brzmienia wokalno-instrumentalnego wykonywanego przez fachowych, wykształconych, profesjonalnych, doświadczonych muzyków i wokalistów znanych z dużych scen koncertowych, festiwali muzycznych oraz programów telewizyjnych o charakterze muzycznym i rozrywkowym. Nasi wokaliści znani są m.in. z The Voice of Poland, X- Factor’a, Szansy na sukces, Teatru Muzycznego Roma, a także ze współpracy z takimi artystami jak: Piotr Rubik, Robert Chojnacki czy zespół Volver.

Repertuar, który gramy jest także bardzo zróżnicowany, taneczny, dopasowany do charakteru imprezy i oczekiwań waszych gości, starając się zadowolić każdego z nich. To wszystko w połączeniu ze sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym wysokiej jakości, jest gwarancją tego, iż Państwa goście będą długo i ciepło wspominać waszą imprezę.

Proponujemy skład zespołu M-ART LIVE w kilku wariantach wokalno – instrumentalnych w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Warianty(gramy od 4 do 7 osób) :

– siedmioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa, gitara basowa, perkusja – muzyka 100% na żywo

– sześcioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa, perkusja

– pięcioosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa

– czteroosobowy: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer)