KILKA SŁÓW O ZESPOLE

M-ART BAND to zespół muzyczny z Warszawy, który łączy w sobie profesjonalizm, doświadczenie i przebojowość. Utwory, które z wielką pasją wykonujemy to największe hity w dziejach muzyki rozrywkowej. Dajemy z siebie 100% energii, co czyni każdy nasz występ jedynym w swoim rodzaju niepowtarzalnym show! Nie wiemy co to nuda! Dlatego Pary Młode, które skorzystały z naszych usług są zawsze szczęśliwe i wręcz zachwycone…. Nasi muzycy współpracowali z takimi gwiazdami jak: Kuba Badach, Piotr Dymała, Nick Sinckler, Beata Kozidrak

Michalina BrudnowskaMichalina Brudnowska – wokal żeński, konferansjer

Michalina jest wokalistą i aktorką teatralną, telewizyjną. W 2013 roku szersza publiczność mogła podziwiać jej wspaniały głos w programie The Voice of Poland w drużynie Justyny Steczkowskiej. Brała również udział w Bitwie na głosy, w 2007 roku zdobyła I miejsce w programie Szansa na Sukces. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Teatrem Rampa w Warszawie. Nagrała płytę z Grzegorzem Korytowskim ” Zanim odejdę” u boku takich gwiaz jak: Kuba Badach, Piotr Dymała, Nick Sinckler.

 

Artur BomertArtur Bomert – wokal męski

Artur oprócz niesamowitego wokalu posiada również umiejętności potrzebne aktorowi dubbingowemu. Uczestnik konkursów, festiwali a także warsztatów wokalnych między innymi z Elżbietą Zapendowską. W 2011 roku reprezentował Polskę na Eurowizji będąc członkiem chórku Magdy Tull, która wygrała polskie eliminacje. Obecnie jest wokalistą Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

 

Andrzej FAndrzej F. – saksofon

Kształcenie rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie w klasie saksofonu Ryszarda Dudy, następnie w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie w klasie saksofonu mgr Andrzeja Kapłona. W 2006 roku swoją edukację kontynuował na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Instrumentalnym, specjalność – gra na saksofonie w klasie dr Pawła Gusnara. Jako muzyk sesyjny przez wiele lat współpracował z wieloma zespołami i gwiazdami takimi jak: Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak.

 

Bogusław SBogusław S.- gitara elektryczna

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie gitary i wiolonczeli. Ukończył również gitarę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach im. Karola Szymanowskiego. Współpracował z wieloma projektami o charakterze pop-rokowym, jazzowym, a także folkowym.

 

 

Magda SzMagdalena Sz. – instr. klawiszowe

Manager zespołu muzycznego M-ART BAND i M-ART LIVE. Od najmłodszych lat pasjonowała ją muzyka. Jako dziecko zdobywała nagrody w konkursach piosenki dziecięcej. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej. Cały czas doskonali swój warsztat muzyczny.