Oferta weselna

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Para młoda pragnie, aby goście wspominali to ważne wydarzenie z podziwem i uśmiechem na twarzy. Aby tak było, bardzo ważna jest oprawa muzyczna i to właśnie my Ci ją zapewnimy. DJ w połączeniu z saksofonistą i wokalistką stanowią świetną propozycję właśnie na Wasze wesele. Oprócz muzyki mechanicznej, mają Państwo możliwość bawić się również przy muzyce na żywo. Jest to świetna alternatywa dla Młodych Par , które mają dylemat DJ czy zespół.

Nasza wokalistka jest również aktorką i konferansjerem. Prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat zajmuje się oprawą konferansjerską na różnego rodzaju imprezach. Nietuzinkowe animacje to jej specjalność. Współpracowała z Teatrem SAM w Gdyni. Uczestniczka wielu programów typu talent show m. in. The Voice of Poland. Na co dzień ma przyjemność również śpiewać z takimi gwiazdami jak Michał Wiśniewski.

Saksofonista – bardzo wykształcony i zdolny muzyk. Uwielbia wchodzić w tłum ludzi ze swoim saksofonem. W trakcie imprezy gra instrumentalnie do podkładów również w duecie z wokalistką. Dogrywa na saksofonie do oryginalnych utworów.

Dj – miksuje stylową muzykę, każdy set to energia i świeżość. Posiada wieloletnie doświadczenie, grając w prestiżowych klubach i na imprezach zamkniętych. Jego bogata płytoteka zaspokoi potrzeby wszystkich gości (lata 60,70,80,90 i wszelkiego rodzaju muzyka współczesna).

Prowadzimy również liczne zabawy weselne „w dobrym guście”, które ustalamy wcześniej z Parą Młodą. Doskonałą jakość dźwięku zapewnia nam sprzęt renomowanych firm: JBL, Shure, Sennheiser, Dynacord. Posiadamy również profesjonalne oświetlenie typu: lasery, pary LED, skanery, ruchome głowy, wytwornica dymu, rampy sceniczne.

Proponujemy skład TRIO M-ART w dwóch wariantach:

– dwuosobowy: DJ, saksofonista (konferansjer) lub wokalistka (konferansjer)

– trzyosobowy: DJ, wokalistka(konferansjer), saksofonista